Szukam pracy

Oferta dla pracowników

Jeśli chcesz porozmawiać o swojej sytuacji zawodowej i odnaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, to z chęcią Ci w tym pomogę.

Zmieniasz pracę? Zastanawiasz się nad rozwojem kariery zawodowej? Wchodzisz na rynek po dłuższej przerwie? Twoja firma właśnie przeprowadza restrukturyzację i nie wiesz, co Cię czeka? A może szukasz pierwszej pracy i nie wiesz, jakim obszarem się zainteresować? Albo chcesz się przekwalifikować? Potrzebujesz się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej? Albo podpytać o trendy na rynku pracy? Czy możliwe zarobki?

Jeśli trapią Cię poniższe pytania:

Gdzie i jak szukać pracy? I jakiej?

Czy moje CV jest ok? jak je poprawić?

Czy mój profil na LinkedIn jest ok? jak go poprawić?

Jakie są podchwytliwe pytania i jak sobie z nimi radzić?

Jak przygotować się do testów osobowościowych i kompetencyjnych?

Czego spodziewać się po rekruterze?

Kiedy poprosić o feedback?

Jakie mam obecnie stanowiska do zaproponowania?

Na tej stronie znajdziesz wiele podpowiedzi i porad, które pomogą Ci w pracy. Sukces może być na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wiedzieć, w którą pójść stronę.

Komu mogę pomóc?

poszukującym nowego zatrudnienia lub zawodu na rynku pracy
poszukującym pomysłu na przekwalifikowanie i zdobycie nowego zawodu
absolwentom chcącym rozpocząć swoją karierę na rynku pracy
chcącym powrócić na rynek pracy po długotrwałej przerwie (kobiety powracające do pracy po urlopie wychowawczym, osoby powracające z zagranicy)
zakładającym działalność gospodarczą

O mnie

rekrutacja i doradztwo zawodowe

Koncepcję #myway zbudowałam wokół 3 wartości, w które osobiście bardzo wierzę:

Potencjał – każdy ma swoje supermoce i talenty, które go wyróżniają. Czasem trzeba je tylko odnaleźć i właściwie wykorzystać.

Zadowolenie – tylko w zgodzie z sobą samym możemy czerpać satysfakcję z tego, co robimy. Dzięki temu będziemy skuteczni i efektywni.

Marzenia – każdy pragnie czegoś, co uskrzydla. Trzeba spełniać marzenia. Czasami wystarczy po prostu twardo określić termin ich realizacji i dążyć do celu.

Zakładając własną firmę HR postanowiłam pomagać moim klientom odkrywać własną drogę do sukcesu. Filarem koncepcji #myway jest tworzenie relacji, właściwa komunikacja z kandydatami i merytoryczna ocena ich kwalifikacji. Głęboko wierzę w to, że zarówno pracodawca, jak i kandydat, a później pracownik, mogą budować firmę w oparciu o swój potencjał, zadowolenie i marzenia.

Oferty pracy

Dzięki temu, że rozbudowałam szeroką sieć kontaktów i klientów, na stałe współpracuję m.in. z InterPartners Sp. z o.o., TalentPlace, Filttr, JobMe, Antal i Talentuno mogę szybko i skutecznie znaleźć dla Ciebie ciekawe propozycje. Ponadto działalność na rynku ogólnopolskim pozwala wciąż rozbudowywać mi rozległą już sieć kontaktów, przez co mam dostęp zarówno do publicznego, jak i tego niepublicznego, ukrytego rynku pracy i ofert pracy w różnych lokalizacjach. A moje rekomendacje mają ogromny zasięg!

Skorzystaj z pomocy specjalisty

Jeśli szukasz pracy, zebrałam dla Ciebie BEZPŁATNIE wszystkie moje wystąpienia, publikacje i szkolenia, by pomóc Ci osiągnąć ten cel.

Kontakt

Porozmawiajmy, wypracujmy własne rozwiązania i wejdźmy wspólnie na #myway.
Dzięki temu pomogę Ci osiągnąć sukces.
+48795142422
witaj.w.myway@gmail.com
skype: jkziolo

Adres: Słowackiego 29/82, 80-257 Gdańsk
NIP: 739-36-53-598
REGON: 381785023

    Przesyłając swoje zapytanie, zgadzasz się na przesyłanie informacji handlowej przez #myway Joanna Zioło na podany przeze Ciebie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu, jak również na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez #myway Joanna Zioło zgodnie z Polityką prywatności i cookies.

    Create your account