System zarządzania rekrutacjami

Co to jest ATS #myBASE

Applicant Tracking System (ATS)
#my Best Applicant System Ever (BASE)

#myBASE to system dla firm, który pomoże pracodawcy efektywnie zarządzać rekrutacjami, pozyskać fachowych kandydatów, zaoszczędzić czas i koszty oraz zyskać pozytywny wizerunek. Opracowałam go na podstawie moich doświadczeń i obserwacji w taki sposób, aby był praktyczny
i zapewniał skuteczną komunikację z kandydatem. Nazwałam go #myBASE – my Best Applicant System Ever 🙂

Cechy i główne elementy systemu:

#myBASE to kompleksowy proces rekrutacji ujęty w ramach programu komputerowego, w którym są formularze, bazy danych, raporty, kalendarze i wiele innych informacji, niezbędnych, aby efektywnie zarządzać rekrutacjami. #myBASE został przygotowany w oparciu o funkcjonalności Google’a dzięki czemu jest przyjazny i uniwersalny zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. „Centrum dowodzenia” systemu to pulpit administratora, który pozwala monitorować wszystkie rekrutacje jednocześnie. Można na nim zobaczyć postępy prac i wskaźniki procesów. Z jednego pulpitu jest dostęp do bazy danych, formularzy, CV, raportów, poczty i kosztów.

System pozwala na budowę bazy danych obejmujących zbiór informacji na temat wszystkich rekrutacji, kandydatów i rotacji na stanowiskach. #myBASE podpowiada także, w które kanały rekrutacyjne warto inwestować, informuje o zbliżających się spotkaniach, stopniu zaawansowania rekrutacji, statusie poszczególnych kandydatów. Natomiast raport płacowy systemu informuje rekrutera czy oczekiwania kandydata mieszczą się w budżecie pracodawcy.

Kluczowym atutem systemu #myBASE jest efektywna komunikacja z kandydatem, którą można automatycznie spersonalizować – od pierwszego, powitalnego maila aż do ostatniej wiadomości zamykającej proces rekrutacyjny na różnych etapach. Chociaż system automatyzuje proces rekrutacji to paradoksalnie czyni go bardziej „ludzkim”, przyjaznym dla człowieka, a kandydat nawet pomimo nieudanej rekrutacji odniesie pozytywne wrażenia na temat firmy, co w bezpośredni sposób wpłynie na wizerunek pracodawcy.

#myBASE spełnia wszystkie kryteria nowoczesnych i innowacyjnych systemów rekrutacyjnych oraz rygorystycznych przepisów związanych z ochroną danych osobistych (RODO). Koszt systemu jest atrakcyjny zarówno pod względem funkcjonalności jak i ceny. Każda firma, która zakupi licencję otrzyma szczegółową instrukcję obsługi wszystkich funkcjonalności systemu, a także wdrożenie i serwis w obsłudze programu.

Create your account